Prosinec 2014

Alkohol jako nejlepší přítel?

30. prosince 2014 v 1:38 Krásna.cz
Někteří si akci nedovedou představit bez jediné kapičky alkoholu - jelikož nejsou schopni se natolik odvázat, bavit se a uvolnit v přítomnosti lidí, které znají, nebo však ne.

Jiným alkohol naopak chutná - o to je to krapec horší fakt :-D A pak se najdou i tací, kteří nemusejí vyhledávat alkohol, protože se dokážou bavit dobře i bez něj. A jak si na tom ty?

Je alkohol životabudič na akcích? A jsi hned outsider, když nedržíš krok s partou?

Když jsem byla nedávno na zábavě s kamarády, přidali jsme se k partičce - kterou známe celkem od vidění, kde to teklo alkoholovým proudem snad na všechny strany. Kde kdo se k nim přidával a házel do sebe jednoho panáka za druhým. Já se však držela stranou, a to né že bych byla nějaká odpůrkyně alkoholu - rozhodně ne, ale ten den jsem na něj zrovna nijak neměla náladu a ani chuť.

Co mě však zarazilo, byla slečna, která ke mně přišla s panákem a se slovy: "Proč s námi nechlastáš?", a po odpovědi, že nemám chuť, se na mě opravdu "mile" usmála a odešla se slovy: "trapka". A jsem? Nedržela jsem s partou v jejich alkoholovém opojení krok, proto jsem automaticky trapná. I přestože člověk může být zábavný i tak? Klasika. A to mě právě dovedlo k myšlence, zda by se mládež - teď dělám jako kdybych já byla starec, dokázala vůbec bavit i bez něj?